Půjčovna

Všechny novinky

Visu Moie Rent

Vestavbu do vaší dodávky vám rádi zapůjčíme na víkend nebo třeba na týden, a to ať už si ji chcete otestovat před koupí nebo si jen zpříjemnit dovolenou.

Spaní i pohodlné sezení a prostorná kuchyň

Visu Moie Rent nabízí prostorné spaní v délce 185 cm a šířce 138cm, ze kterého během 10 vteřin vytvoříte plnohodnotný stůl s lavicemi. V zadní části pak naleznete prostornou kuchyň s grilem, vaříčem a 15l zásobník na vodu.

Úložný prostor

Do velkého a osvětleného úložného prostoru máte přístup pomocí čtyř výklopných vík lavic. Do tašek o celkovém objemu 260 litrů si pak můžete zabalit vše pohodlně doma.Visu Moie už od 590 Kč/noc


Jak celý proces probíhá?

Přes webový formulář vytvoříte rezervaci na požadovaný termín, na základě této poptávky ověříme dostupnost pro vypůjčení a budeme vás kontaktovat zpět s potvrzením termínu. Pak už stačí se jen v daný pracovní den dostavit k nám do showroomu kde vám vestavbu nainstalujeme a podepíšeme společně krátkou smlouvu o zapůjčení. Vyřídíme finance (vratná kauce + půjčovné) a můžete vyrazit, kam se vám jen zlíbí. 

Ceny půjčovného

min. 4 noci 850 Kč/noc
7+ noci 750 Kč/noc
14+ nocí 590 Kč/noc

ceny jsou včetně DPH
(vratná záloha 5 000 Kč)

Podmínky pro vypůjčení

  • Vypůjčení i vrácení je možné pouze v pracovní dny 8:00 - 15:00 na základě předchozí rezervace. Půjčení je možné pouze na adrese showroomu: Goldscheiderova 3, Plzeň 301 00.
  • Před zapůjčením je nutné podepsat v provozovně pronajímatele Smlouvu o nájmu. Zároveň je nutné uhradit půjčovné (platba je možná kartou nebo v hotovosti) a složit vratnou zálohu 5 000 Kč (možné pouze hotově).
  • Instalace vestavby vyžaduje vyklizený zavazadlový prostor, případně vyjmutí sedaček. Prosíme vás o připravené vozidlo na instalaci před příjezdem k nám do showroomu.
  • Pokud budete nuceni zrušit Vaši rezervaci, kontaktujte nás prosím na e-mailu pavel.kostolansky@canardtrade.cz
Canard Trade s.r.o. - sport, obchod , investice

KONTAKTUJTE NÁS

Profesionální obchodní služby od roku 2003

TELEFON

+420 777 084 003

FIRMA

Goldscheiderova 3, Plzeň 301 00

EMAIL

pavel.kostolansky@canardtrade.cz

Chci zapůjčit Sitku Rent
V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat
Zadejte prosím své jméno!
Napište svou zprávu!
Please enter your email!
+### ### #### ###
Copyright © Canard Trade s.r.o.

Search